PAVEL POLOMSKÝ ZO SPOLOČNOSTI PIOVAN: SME ŠPECIALISTI NA SYSTÉMOVE RIEŠENIA

10/10/2017
Plastic Portal

Wide 1 header per press review piovan

Spoločnosť Piovan pôsobí v plastikárskom sektore už 50 rokov. V posledných desiatich rokoch sa spoločnosť stala mnohonárodnou organizáciou s výrobnými závodmi v Taliansku, Nemecku, USA, Brazílii a Číne, s vlastnými 21 pobočkami, s obchodným zastúpením vo viac ako 70-tich krajinách a s 950 spolupracovníkmi po celom svete. Viac nám o spoločnosti a svojich skúsenostiach v nej prezradil Pavol Polomský, riaditeľ spoločnosti pre strednú Európu.

1. Ako dlho pôsobíte v spoločnosti Piovan? Aké boli Vaše začiatky?

Koncem roku 2017 to bude již 12 let. Nastoupil jsem krátce po založení dceřinné společnosti pro střední Evropu, Piovan Central Europe, a měl jsem tehdy na starosti obchod, tedy prodej strojů. Byl jsem v podstatě druhý zaměstnanec na území Česka a Slovenska, kdy prvním zaměstnancem byl kolega servisní technik. Dnes máme pro naše zákazníky v České Republice k dispozici již 10 zaměstnanců v oddělení servisu a prodeje.

2. Je niečo, čo je o spoločnosti Piovan menej známe?

Pro mne je velmi obtížné odhadnout, co je o naší společnosti méně známé. Nicméně Piovan za poslední období 10-ti let prošel mnoha významnými změnami. Tou hlavní je skutečnost, že firma začala rozšiřovat své produktové a zákaznické portfolio také nákupem jiných společností a nyní tedy mluvíme o Piovan Group, kde samotný Piovan je jen jednou ze společností. Dále jsou členy skupiny společnost FDM sídlící v Německu (specialista na skladovací, nasávací a gravimetrické dávkovací systémy pro granulované i práškové materiály zpracovávané ve vysokých objemech), Una-Dyn (sídlící v USA se stejnou skladbou výrobků jako mateřský Piovan), Aquatech (stroje pro industriální chlazení), Penta (zaměřuje se na systémy pro sypké materiály, jak v plastikářském, tak zejména v potravinářském průmyslu), Progema (řídící systémy pro automatizaci výrobních procesů) a Energys (společnost zaměřená na optimalizaci nákladů a spotřeby energií v industriální oblasti).

 

Prečítajte si celý článok uverejnený dňa Plastic Portal.

COVID-19 UPDATE

Piovan Group President’s message

23 March 2020 S. Maria di Sala, Venice, Italy

Dear Partners,
I would like to update all of our Stakeholders concerning the current operativity of Piovan Group during the medical emergency of COVID-19. Firstly, I want to reassure all of you that any choice and future activity have, as a primary aim, the health and safety of our Collaborators and of our Customers, duly following the regulations issued by the Governments where we operate.
All production sites, service & sales companies are operating with continuity.

Read more×